Яка відповідь є правильною?

  • кальцій та вітамін Д
  • парентеральні бісфосфонати
  • замісна гормонотерапія
  • пероральні бісфосфонати

Лікування постменопаузального остеопорозу: українські рекомендації 2023

Постменопаузальний остеопороз є серйозною проблемою, з якою стикаються багато жінок після закінчення менструаційних циклів. Остеопороз характеризується зменшенням щільності кісток і підвищеним ризиком виникнення переломів. У високому ризику остеопоротичних переломів знаходяться жінки з дуже низькою щільністю кісток або з історією уже виникнутих переломів.

Щоб зменшити ризик переломів у жінок з постменопаузальним остеопорозом, важливо вчасно розпочати лікування та використовувати оптимальні препарати. Українські рекомендації на 2023 рік рекомендують використання кальцію та вітаміну D, парентеральних бісфосфонатів, замісної гормонотерапії або пероральних бісфосфонатів для жінок з дуже високим ризиком остеопоротичних переломів.

Щодо вибору найбільш правильного препарату для лікування постменопаузального остеопорозу з високим ризиком переломів, оптимальним варіантом буде замісна гормонотерапія. Цей метод лікування дозволяє компенсувати дефіцит гормонів, зниження щільності кісток і зменшити ризик виникнення переломів.

Таким чином, для жінок з постменопаузальним остеопорозом та дуже високим ризиком остеопоротичних переломів найбільш правильним вибором буде замісна гормонотерапія.

  НАВІЩО ВКАЗУЄТЬСЯ КІЛЬКА ЕЛЕМЕНТІВ У ТЕГАХ МУЛЬТИМЕДІА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *