Якісні азотні і фосфорні добрива в Україні Ассорти

удобрения

Компанія dolina.ua реалізує в Україні добриво з молібденом, а також інші мінеральні добрива.

Азотні добрива з інгібіторами

Певні погодні та ґрунтові умови можуть призвести до іммобілізації азоту, денітрифікації, випаровування або вилуговування, що знижує ефективність добрив. У відповідь промисловість розробила спеціальні види добрив, призначені зниження цих ефектів. До них відносяться позакореневі, добрива з повільним та контрольованим вивільненням, а також добавки до добрив, такі як уреаза та інгібітори нітрифікації.

Фосфорні добрива

Найбільш поширеними фосфорними добривами є одиночний суперфосфат (SSP), потрійний суперфосфат (TSP), моноаммонійфосфат (MAP), діамонійфосфат (DSP) та рідкий поліфосфат амонію. Різні продукти добрив мають різні профілі випуску та вимагають різних налаштувань розкидача для ефективного застосування.

Мікродобрива

Сьогодні існує велика кількість спеціальних добрив для забезпечення рослин важливими мікроелементами, такими як залізо, марганець, бор, цинк та мідь.

Інгібітори

Інгібітори нітрифікації є хімічними сполуками, які затримують нітрифікацію амонію шляхом придушення активності бактерій нітросомона в грунті. Мета полягає в тому, щоб зберегти амоній у його стійкій до грунту формі та уповільнити його перетворення на нітрат. Це тимчасово знижує частку нітратів у ґрунті і, отже, потенціал втрат на вилуговування у воду або освіту газу N2o в атмосфері.

Інші види 

Широкий асортимент так званих добрив допомагає фермерам адаптувати свої методи внесення добрив до умов довкілля та ферми: органічні добрива, органо-мінеральні добрива, мінеральні добрива вкл. інгібітори, вапняний матеріал, живильні середовища, біостимулятори рослин та ін.

Застосування

Редут забезпечує підвищену стійкість імунної системи ґрунтової біоти та врожайності сільського господарства; захищає від впливів: сонячної радіації, посухи, заморозків, надмірної вологості, бактеріальної інфекції та мутагенів, шкідників, хімічного забруднення, радіаційного отруєння та аномального електромагнітного випромінювання. Відновлює бактеріальну азотфіксуючу мікрофлору ґрунту, тим самим активізуючи нітрифікацію органічної речовини у ґрунті.

miamur.com © 2017. По вопросам размещения рекламы на сайте писать в обратную связь.
-->