Cake.Expert — сервіс пошуку кондитерських Ассорти

рецепт торт

Дні народження, весілля та ювілеї, дитячі свята, корпоративи та інші урочистості у виняткових випадках обходяться без торта з оригінальним дизайном. Найчастіше він, навпаки, стає «цвяхом програми» на столі.

Солодкі фантазії перетворюються в реальність

А як щодо капкейків, печива, повітряних безе і меренги, що тануть у роті, мармеладу і ніжного фруктового зефіру, шоколаду з будь-якими начинками і всіляких форм, від плиток до фігурок? Тістечка і торти на замовлення, не тільки класичні, але і сміливі крафтові десерти, що вражають уяву поєднанням інгредієнтів і оформленням? Хочете пряників і кейк-попса? Горіхів і фруктів в шоколаді? Цукерок ручної роботи?

Завдяки сервісу пошуку кондитерських Cake.Expert стає можливим все, чого душа забажає (і про існування чого поки навіть не підозрює): адже він об’єднує в загальний каталог кращих виробників і приватних майстрів, кожен з яких пропонує свій напрямок роботи, обсяги і асортимент ласощів. З переліку можна вибрати те, що припаде до смаку, вартості та термінів саме вам.

Або не чекати особливого випадку і побалуватися виконаними на замовлення солодощами особисто, відкривши для себе нові смаки! Будь-який момент стане святковим, а життя — солодше з сервісом http://Cake.Expert.

miamur.com © 2017. По вопросам размещения рекламы на сайте писать в обратную связь.
-->