Як вибрати чорну вишиванку? Мода и стиль

чорна вишиванка

Вишиванка — це національний український одяг. Останнім часом вишиванки стали надзвичайно популярними і навіть переживають справжнє відродження. Традиційна вишиванка — це чоловіча або жіноча блуза, яку носять з поясом або без. Блузи прикрашени збірками, рюшами або пензликами, а також оброблені вишитими вставками і мереживами пропонує інтернет магазин вишиванок ethnomodern.com.ua.

Традиційні кольори вишиванок

Згідно з українськими традиціями вишиванки шилися з білого льону. Але не менш популярними здавна були вишиті сорочки із лляної тканини чорного кольору. Темний колір зовсім не означає, що такі блузи надягали в дні жалоби і смутку. Чорні вишиванки символізували мудрість, знання, багатство та збереження енергіі. Дуже гарно виглядає насичено червона вишивка на тлі чорного льону. Червоний колір дарує захист та удачу, наповнює енергією і символізує любов. У традиційному червоно-чорному орнаменті ці дві енергетики взаємно балансуються. А вишиванка з чорного льону з яскравою срібною або золотою вишивкою — зразок смаку і елегантності.

Чорна вишита блуза підійде до будь-якого свята. Крім того, завдяки темному кольору такі сорочки можно носити кожен день — чорний колір значно практичніше білих і блакитних вишиванок.

Зараз саме чорні вишиванки придбали успіх і велику популярність як серед молоді, так і людей середнього та похилого віку.

Як вибрати гарну чорну вишиванку

Щоб вибрати зручну і красиву вишиванку чорного кольору спочатку слід визначитися з тканиною, з якої вона пошита. Дешеві синтетичні матеріали — не найкращий варіант для справжньої вишиванки. Найбільш зручними і практичними є бавовняні і лляні сорочки.

Вибираючи чорну вишиванку, варто враховувати символічне значення вишитих фрагментів, адже елементи візерунка мають для людини сакральне значення.

Надзвичайно вишукано виглядає метод вишивання «чорним по чорному». Такий спосіб більше властивий для чоловічих вишиванок, які навіть можна надягати на заходи із суворим дотриманням дрес-коду.

Чорні чоловічі та жіночі вишиванки виглядають дуже стильно і незвично. Сучасний варіант такої сорочки ідеально доповнить діловий і повсякденний гардероб кожної людини.

miamur.com © 2017. По вопросам размещения рекламы на сайте писать в обратную связь.
-->